Gratis verzending v.a. 49,- Snelle levering Gratis advies Betaal na ontvangst!
Vijver aanleggen? Wij leggen je graag uit hoe je op de juiste manier een vijver moet aanleggen. Het begint natuurlijk met de juiste voorbereiding. Allereerst denk je na over de grootte en de vorm van de vijver. Je kunt een heleboel dingen zelf doen, maar wat komt er precies kijken bij vijveraanleg? Het aanleggen van een vijver doe je niet zomaar even het is wel een klus. De basis wordt gevormd door een goed doordacht en duidelijk uitgetekend vijverontwerp.
Leuke accenten en extra's toevoegen aan je vijver, dat is fun! Een vijver is al lang niet meer een plas water in je tuin. Je kunt er zoveel leuke dingen mee doen. Je zult verbaasd zijn hoe vijver verlichting bijvoorbeeld jouw vijver zo veel meer sfeer kan geven in de avonduren. Spuitfiguren of vijverfiguren die onderdeel worden van jouw vijver. Mogelijkheden genoeg en je vind ze hier allemaal!
vijveronderhoud? Het onderhouden van je vijver is een belangrijk onderdeel als je voor lange tijd wilt blijven genieten van jouw prachtige vijver. Het mooie aan vijveronderhoud is, dat wanneer je het bij houdt, het helemaal niet veel werk is. Wanneer je de juiste producten gebruikt, is het onderhouden van je vijver een fluitje van een cent. Denk bijvoorbeeld aan de handige duo pond tool van Velda.
Stel je vraag rechts onder per chat Bel: +31 528 204 023 E-mail: info@vijverleven.nl
Kasco is een Amerikaanse producent die al meer dan 50 jaar marktleider zijn op het gebied van fonteintechniek. Dankzij superieur ontwerp zijn hun producten uiterst betrouwbaar en gebouwd voor langdurig gebruik. Alle metalen delen zijn van zeewaterbestendig RVS. Eén van de grote voordelen van de Kasco fonteinen is dat zij standaard met 5 verschillende fontein nozzles worden geleverd! Je kunt als klant kan hier dus geen verkeerde keuze maken (wat een aanleiding kan zijn om het bestelmoment bij twijfel nog even uit te stellen). Alle drijvende fontein units zijn voorzien van pomp, verwisselbare nozzles, drijver en 15 meter "ankerlijn". De fonteinen zijn voorzien van 10 meter kabel. De drijvers zijn voorzien van ogen voor optionele verlichting.
Minimale diepte van de vijver 45cm.