Gratis verzending v.a. 49,- Snelle levering Gratis advies Betaal na ontvangst!
Vijver aanleggen? Wij leggen je graag uit hoe je op de juiste manier een vijver moet aanleggen. Het begint natuurlijk met de juiste voorbereiding. Allereerst denk je na over de grootte en de vorm van de vijver. Je kunt een heleboel dingen zelf doen, maar wat komt er precies kijken bij vijveraanleg? Het aanleggen van een vijver doe je niet zomaar even het is wel een klus. De basis wordt gevormd door een goed doordacht en duidelijk uitgetekend vijverontwerp.
Leuke accenten en extra's toevoegen aan je vijver, dat is fun! Een vijver is al lang niet meer een plas water in je tuin. Je kunt er zoveel leuke dingen mee doen. Je zult verbaasd zijn hoe vijver verlichting bijvoorbeeld jouw vijver zo veel meer sfeer kan geven in de avonduren. Spuitfiguren of vijverfiguren die onderdeel worden van jouw vijver. Mogelijkheden genoeg en je vind ze hier allemaal!
vijveronderhoud? Het onderhouden van je vijver is een belangrijk onderdeel als je voor lange tijd wilt blijven genieten van jouw prachtige vijver. Het mooie aan vijveronderhoud is, dat wanneer je het bij houdt, het helemaal niet veel werk is. Wanneer je de juiste producten gebruikt, is het onderhouden van je vijver een fluitje van een cent. Denk bijvoorbeeld aan de handige duo pond tool van Velda.
Stel je vraag rechts onder per chat Bel: +31 528 204 023 E-mail: info@vijverleven.nl
Een trommelfilter is een filter met volautomatisch reinigingsysteem, wanneer deze gecombineerd word met de andere de andere Proficlear Premium modules van Oase dan ontstaat er een optimaal vijverfilter voor koivijvers, zwemvijvers en andere grote vijvers.
De Proficlear trommelfilter van oase filtert vuil tot wel 60micron, het filter spoelt automatisch wanneer het vijverwater stijgt in het filter.
De vlotter registreert dit en zet de spoeling in beweging, dit gebeurt met vijverwater, dus een wateraansluiting is niet noodzakelijk.
Alles is te bedienen middels eenw aterdicht display, welke aan het filter of op een andere positie geplaatst word.
Het filter heeft 2x 50mm. aansluitingen voor de bodemdrains en skimmers, hierdoor is het mogelijk grote hoeveelheden water te filteren. Tevens is er de mogelijkheid om een UV-C filter Oase Bitron rechtstreeks te plaatsen.
De vuilwaterpomp is een kwalitatief hoogwaardige drukpomp welke is weggewerkt onderin het filter, hierdoor blijft de compacte vorm gehandhaaft.
Dit betreft de pompgevoede versie, dit betekend dat deze boven water niveau geplaatst word. Het vijverwater word middels een pomp in de vijver naar het filtersysteem gebracht.
Dit filter is aan te sluiten op de vernieuwde Easy Garden Control Systeem van Oase!
Wenst u een vijverfilter op maat geschikt voor uw situatie, neem dan contact met ons op.
Regelmatig onderhoud verlengd de houdbaarheid van uw pomp en filter, de UVC lamp dient elk seizoen vervangen te worden.