Onderdelen oase biotec premium 80000

Levertijd circa 2-5 werkdagen
Productnaam Prijs Hoeveelheid
1 Vervangdeksel cpl. trommelfilter
238,95
2 Vervang dekselafdichting trommelfilter
11,45
3 Smeltzekering T8A 250 V
0,95
4 BG sturing BioTec Premium 80000
349,95
5 Reservoir BioTec Premium 80000
364,95
6 Plaatklemmen Trommelfilter
2,95
7 Kabelbescherming Quintet / trommelfilter
1,95
8 BG Vuil lade BioTec Premium 80000
44,95
9 Schroef DIN 912 V4A M6 x 10
0,25
10 BG trommelmotor BioTec Premium 80000
425,-
11 Veiligheidsmoer V2A DIN 985 M6
0,25
12 Vervang mondstuk BioTec Premium 80000
13,95
13 BG spoelbuis BioTec Premium 80000
43,-
14 Verv. Slanghouder BioTec Premium 80000
4,95
15 Vervang trommel BioTec Premium 80000
294,95
16 Verv. houder trommellagering
42,95
17 Vervang trommellagering trommelfilter
44,95
18 Trommelas trommelfilter
38,95
19 Borgpen V2A DIN 11023-6 mm
9,95
20 Vervangklem trommelfilter
1,95
21 Vervang zeefkader BioTec Prem.80000 150µ
22,95
22 Bajonetring binnendeksel BioTec Pr.80000
6,95
23 Binnendeksel BioTec Premium 80000
84,95
24 Hoofdmoer V2A DIN 1587 M6
0,35
25 Zeskantmoer V2A DIN 934 M6
0,15
26 Fiberschijf DIN 7603 6 x 12 x 1 mm
0,15
27 Linzenschroef V2A DIN 7985 M6 x 25
0,35
28 Linzenschroef V2A DIN 7985 M6 x 16
0,15
29 Houder binnendeksel BioTec Premium 80000
2,95
30 Schuimhouder lang BioTec Premium 80000
2,45
31 Schuimhouder kort BioTec Premium 80000
9,95
32 Schuimplaat onderdeel FiltoMatic
1,45
33 Filtermousse-set BioTec Premium 80000
139,95
34 Linzenschroef CZ-V2A DIN 7981 6,3 x 32
0,45
35 Dichting binnendeksel BioTec Prem. 80000
22,95
36 Inlaatstuk 100
11,95
37 Reserve afvoer DN75 ProfiClear
71,95
38 Vervangschroeven afvoer DN75 ProfiClear
3,95
39 Vervang pluggen cpl.
3,95
40 Set toebehoren drum filter pump-fed II
11,95
41 Vervang doorvoer trommelfilter gepompt
21,95
42 Verbindingsboog 2"/90° Bitron
9,95
43 Aansluitset DN 110
19,95
44 Veiligheidshouder spoelpomp achteraan
23,95
45 Onderlegschijf VA DIN 9021 6,4
0,25
46 Veiligheidshouder spoelpomp vooraan
21,95
47 Verv. aansl. spoelpomp BioTec Prem.80000
22,95
48 Spoelpomp 4 bar - 2 m kabel
714,95
49 Voorfilter spoelpomp
12,95
50 Vervang trommeldichting
149,95
51 Cilinderschroef V2A DIN 912 M4 x 20
0,21
52 BG signaalbox gepompt
79,95
53 Bevestigingspl. vlottersch. BioT. 80000
6,95
54 Zeskantmoer V2A DIN 985 M4
0,25
55 Verv. scheidingswand BioTec Prem. 80000
132,95
56 O-Ring EPDM 6 x 1,5 SH70 A
0,25
57 Kabelhouder Trommelfilter
1,95
58 Vervang looprol trommelfilter
65,95
Advies nodig? Wij helpen je graag verder!

Stel je vraag rechts onder per chat
Bel: 0528 - 20 40 20
E-mail: info@vijverleven.nl


  • Deskundig advies op maat, vraag een offerte aan
  • Gratis verzending v.a. 49,- daaronder 4,95
  • Gratis retour
  • 100 dagen bedenktijd
  • Betaal na ontvangst